tarafından  İçinde Genel Yorum Bırakın

Wellness ve The Studio Flex

Wellness ve The Studio Flex

            Wellness daha sağlıklı bir yaşama sahip olmak ve yaşamın kalitesini arttırmak için benimsenmiş yaşam tarzıdır. Birçok spor alanı beslenme şeklini içinde barındıran Wellness ile hayatınızı yeniden tasarlayarak yaşam yolunda daha sağlam atabilirsiniz.

           Personal trainer eşliğinde size özel hazırlanan programlarla hem daha sağlıklı bir yaşama hem de hayal ettiğiniz vücuda sahip olacaksınız. Wellness programlarının kapsadığı alanlar ve hizmet detaylarımız şöyledir:

Kilo vermek:

Daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve daha iyi görünmek isteyen herkes sağlıklı bir şekilde kilo vererek ideal kilosuna gelmek ister. Profesyonel hocalarımız eşliğinde kilo verme konusunda verilen hizmetler şöyledir:

+ Beslenme programları: Ekibimiz size özel beslenme programları hazırlayarak ideal kilonuza daha hızlı gelmenize yardımcı olur.

Obezite ve fazla kilo sorunlarında oldukça kısa bir sürede kurtulabilir ve hayal ettiğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

+ Pt testleri: Pt testleri ile uzman ekibimiz sağlık durumunuza uygun bir çalışma programı hazırlar ve antrenmanlar sırasında yaşanabilecek sorunların önüne geçilir.

Bu sayede sağlıklı yaşam yolunda büyük bir adım atmış olursunuz ve sadece size özel çalışma programları eşliğinde antrenmanlarınızı gerçekleştirirsiniz.

– Spor etkinlikleri: Geniş spor ve egzersiz seçeneklerimizle dilediğiniz sporu yapabilirsiniz. Spor salonu hizmetimiz dışında sunduğumuz diğer eğlenceli etkinliklerimiz şöyledir:

+ Yoga: Fiziksel esnekliğin yanı sıra ruhsal olarak da rahatlayacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Yogada kazanacağınız esneklik sayesinde kaslarınız daha dayanıklı olacak.

+ Fitness: Uzman hocalar eşliğinde daha sıkı kaslara sahip olacak ve kendinizi daha çok geliştireceksiniz. Spor öncesi kardiyo çalışmaları yaparak yağ yakımını hızlandırabilirsiniz.

Tüm antrenman çalışmalarında özel donanımlı spor aletleri ile kaslarınızı daha etkili çalıştıracaksınız. Tüm spor aletleri farklı kuvvet seçenekleri ile dilediğiniz seviyede çalışmanıza uygundur.

+ Aerobik: Kilo verirken aynı zamanda eğlenmek isteyenler için eşsiz bir seçenek olacak. Özel stüdyo dersler sayesinde hayal ettiğiniz fiziğe daha kısa sürede kavuşacaksınız.

+ Step aerobik: Temponuzu daha da arttırarak hareketli müzikler eşliğinde daha hızlı kilo verebilirsiniz.

+ Zumba: Dans ederken zayıflamak isteyenler için eşsiz bir fırsat olan zumba ile eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız.

+ Pilates: İncelmek ve aynı zamanda sıkılaşmak isteyenler için oldukça faydalı olan pilates sayesinde istediğiniz bedene sahip olabilirsiniz.

Plastes dersleri tercihe göre özel hocalarla da teke tek yapılabilmektedir.

+ Reformer: Plates öncesinde yapacağınız reformer yani nefes egzersizleri sayesinde kendinizi spora hazırlayacaksınız.

Bu sayede cardio yapmanıza gerek kalmaz ve zamandan tasarruf edersiniz.

+ Hamile pilatesi: Doğumun daha kolay geçmesi ve aynı zamanda hamilelik döneminde fazla kilo almaya karşı alacağınız pilates dersleri ile doğum sonrasında da daha hızlı kilo verebilirsiniz. Personal training eşliğinde hamile pilatesi derslerimiz gerçekleşmekte ve daha sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeniz sağlanmaktadır.

+ Trx: Kendi vücut ağırlığınızla uzman hocalarımız eşliğinde dilediğiniz vücuda sahip olacaksınız.

Siz de daha fit olmak ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyerek hayat felsefesi haline getirmek için daha fazla beklemeyin!

flexadminWellness ve The Studio Flex

YORUMUNU KALDIRIN