tarafından  İçinde Genel Yorum Bırakın

The Studio Flex te üye olmak

Test etmediğiniz ders kaldı mı?

Bir spor salonu üyeliği hiç bukadar çeşitli ve keyif olmamıştı. Flex üyeliklerle aklınız hiç bir derste kalmaz. Her birini tecrübe edebilir ve ilginiz hangisinde ise onunla spora devam edebilirsiniz. 

Para mı? Bizde Geçmez?

The studio Flex te paranızın tek geçtiği an kendinize kontür yüklediğiniz andır. Bunun dışında salonlarımızda paranız değil kontürleriniz iş görür. Bu sistem size üyelikten cafe ve shop alışverişlerinize kadar kolaylık sağlayacaktır. 

Spor yapmamak için Bahaneniz mi var?

The Studio FLEX olarak tüm üyelerimize #BAHANENLEGEL diyoruz. Sizin modunuza uygun bir egzersiz yöntemi mutlaka vardır. İçiniz içinize sığmıyor ise sizi ritmin akışına bırakan Zumba dersimize bekleriz, yoğun bir gün sonunda biraz daha dinginlik ve stresten kasılan kaslarınız için gevşemek isterseniz sizi Yoga derslerimize alabiliriz. Bacaklarınız tüm gün bedeninizi taşımaktan artık sinyal veriyor ise sizi Pilates derslerimize yönlendirebiliriz, kalabalık içinde bir gün geçirdiğiniz ve dahasına tahammülün kalmadıysa PT odamızda eğitmenimizle birebir çalışabilirsiniz. Eşinize zaman ayıramıyor ancak spor yapmaktan da geri kalmayım diye düşünüyorsanız eşinizle birlikte düet reformer dersleri sizi bekliyor. Size sadece Bahanenizi yanınıza alıp gelmek düşüyor.

flexadminThe Studio Flex te üye olmak

YORUMUNU KALDIRIN