tarafından  İçinde Blog Yorum Bırakın

The Studio Flex Farkları

Yoğun iş temposundan ve günlük hayatın koşuşturmasından dolayı hiçbirimiz düzenli beslenmeye, kaliteli vakit geçirmeye, dinlenmeye ve en önemlisi de spor yapmaya yeterli derecede zaman ayıramıyoruz. Özellikle spor salonlarındaki sıkıcı ortam ve uyulması gereken sert programlar günlük yoğunluğun içerisinde kendisine spor yapacak vakti yaratmış kişilerde de spora ve spor salonuna karşı bir antipati kazandırıyor.

İşte biz The Studio Flex olarak ülkemizde bilinen spor salonu anlayışını kökünden değiştiriyoruz. Tamamen farklı, özgün ve kaliteli spor salonu anlayışımızla dünya standartlarında hizmet veren ve siz sporseverlere özgür, rahat ve konforlu bir ortam sunan The Studio Flex, diğer spor salonlarının kullandığı gibi kayıt – üyelik – aidat gibi işlemleri birçok prosedürü çoktan rafa kaldırdı. Bunun yerine kontörlü sistemi kullanan The Studio Flex kullanıcılarının doldurdukları kartları ile diledikleri sportif faaliyeti yapmasını sağlıyor.

İçerisinde fitnesstan yogaya, pilatesten zumbaya birçok aktiviteyi barındıran The Studio Flex, kart sistemiyle kullanıcılarını hiçbir program ile sınırlandırmıyor. Kullanıcılar diledikleri egzersize kartlarını kullanarak giriş yapabiliyor ve kendilerine uygun birçok egzerisizi keşfetme olanağı buluyorlar.

Yurtdışında “butik spor salonu” olarak adlandırılan bu sistemin Türkiye’deki öncüsü olan The Studio Flex, ayrıca özel ders fırsatlarını da ayağınıza getiriyor. Eğer siz de Nişantaşı Stüdyo Spor Salonu, Bebek Butik Spor Salonu ve Mecidiyeköy Spor Özel Ders gibi birçok soruyu kafasına takanlardansanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Uzman kadromuzla spora dair her sorununuza çözüm sunmak için buradayız. The Studio Flex olarak Türkiye’de “kontörlü sistem” kullanan, elit ve kaliteli bir spor merkeziyiz. Burada spor salonlarına dair bildiğiniz her şeyi unutacak ve tanımlarınızı yeniden yapacaksınız.

Kartınıza yaptığınız dolum sayesinde The Studio Flex’de dilediğiniz egzersiz programına ve personal traninge katılabileceğiniz gibi içeride sizler için tasarladığımız kafemiz ve shopumuzda da kontörlerinizi gönül rahatlığı ile harcayabilirsiniz. Spor yapmanın yanısıra sosyalleşebileceğiniz bir ortam olan The Studio Flex’de spor öncesi ya da sonrası kafede vakit geçirebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik içeride yaptığınız harcamalarda kontör kartınızı kullanabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz.

flexadminThe Studio Flex Farkları

YORUMUNU KALDIRIN