tarafından  İçinde Genel Yorum Bırakın

Her Hayat Güzel Bir Dokunuşu Hak Eder

Her Hayat Güzel Bir Dokunuşu Hak Eder

The Studio Flex sunduğu stüdyo tipi spor salonu hizmeti ile özel ve kişiselleştirilmiş bir spor deneyiminin kapılarını aralıyor. Bu özelliği ile klasik salon uygulamalarından kolayca sıyrılan stüdyomuzda farklı uygulamalar herkesin ilgisini çekiyor. Wellness akımının başarılı bir kurgusunu yapan The Studio Flex plastes(pilates), yoga, personal trainer, zumba, fitnes ve reformer çalışmaları ile sadece spor yapmayı değil doğru sporu yapmayı mümkün kılıyor. Kendisine ait farkındalık yaratan tarzı ile ilgi çeken stüdyomuz iş kurma fikri arayanlar için de farklı bir seçenek sunuyor.

Yükselen Trendi Takip Edin

Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme trendi yükselişini sürdürürken insanlar kendilerine daha çok ve kaliteli zaman ayırmanın yollarını arıyor. Bu noktada öne çıkan butik spor salonu seçenekleri insanlara kendilerine özel zaman dilimlerinde spor yapma imkanı sağlıyor. Özel hocalarla çalışmak ve bilinçli bir şekilde spor yapmak isteyen herkes klasik spor salonu anlayışından uzaklaşıp daha özel hissedecekleri butik salonları tercih ediyor. İş kurma fikri olarak spor salonu sahibi olmak insanlar için ilginç bir fikir olmanın yanı sıra son dönemlerde en iyi yatırım seçenekleri arasında yer alıyor. The Studio Flex Bebek butik spor salonu şubesinin yanı sıra verdiği franchiselar ile birlikte kişiye özel ruhunu korurken aynı zamanda zincir salonlar arasında yer almayı hedefliyor. Personal training, hamile pilatesi, reformer gibi çok yaygın olmayan alanları kapsayan The Studio Flex konsepti fitness, zumba gibi bilinen seçenekleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Bu sayede farklı ilgi alanlarını bir araya getiren bir konsepte sahip olan stüdyomuz girişimcilerin ilgisini çekiyor.

Siz İsteyin Her Şey Hazır Olsun

The Flex Stüdyo iş yeri açmak istiyorum diyen ve yüksek getirili bir fikre ihtiyacı olan herkes için başarısı kanıtlanmış bir fikir sunuyor. Butik salon konseptini Bebek butik spor salonu ile kanıtlayan The Flex Stüdyo anahtar teslim franchise teklifi ile başarının anahtarını teslim ediyor. Anahtar teslimden kasıt girişimcilerin sadece kişisel gereksinimlerini ve eşyalarını getirmesi olduğundan dolayı hazır bir işin başına geçme fikri dikkat çekiyor. Ancak firmamızın insan odaklı hassasiyeti sebebiyle hem girişimciler hem de spor hocaları franchise sisteminde hizmet kalitesi standardı yakalamak için eğitim programlarımıza katılıyor. Müşteri odaklı hizmetleri ile süreci kolaylaştıran The Flex Stüdyo hem CRM programı hem de mobil uygulaması ile girişimciler ve sporseverler için her sürecin daha konforlu olmasını sağlıyor. Başarı hikayesi yazmak ve para kazanmak isteyenler için iyi bir yatırım fırsatı olan butik spor salonları için en geliştirilmiş hizmet ve franchise süreci sadece The Flex Stüdyo’da yer alıyor.

flexadminHer Hayat Güzel Bir Dokunuşu Hak Eder

YORUMUNU KALDIRIN