tarafından  İçinde Blog Yorum Bırakın

Franchise Almak İçin 5 Neden

Franchise Almak İçin 5 Neden

Bayilik sistemleri kendilerine has faydalar sunmaktadır. Bir bayilik sistemi yüksek müşteri memnuniyetinin yanı sıra markanın farklı lokasyonlarda aynı kalite standardı ile geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Franchise satın almak iş yeri açmak istiyorum diyen herkes için oldukça farklı açılardan mantıklıdır.

Marka Değeri

Bayilik aldığınız zaman satın aldığınız şey sadece bir iş fikri değildir. Aldığınız bayiliğin marka değerine de sahip olursunuz. Yatırım yapanlar için bu değeri herhangi bir uğraş vermeden elde etmek çok önemlidir. Bir markanın oluşması ve işler hale gelmesi çok önemlidir. Aksi her durum risk almak anlamına gelir. Franchise aldığınızda hazır bir marka bilinirliğine sahip olursunuz.

Operasyonel Süreçler

Franchise almanın en büyük avantajlarından birisi hazır bir sistem satın almaktadır. Bir iş fikri olgunlaşırken neyi nasıl yapmak gerektiği ile ilgili ciddi bir AR-GE çalışması yapmak gerekir. Ancak bayi olduğunuz zaman sistemin içerisine doğrudan dahil olursunuz ve tüm operasyonel süreçleri sadece öğrenirsiniz. Zaman ve maliyet açısından bu oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Eğitim

Franchise aldığınız zaman personel eğitimleri ile ilgili ek bir enerji ya da para harcamanız gerekmez. Bu tür sistemler belirli bir kalite standardı yakalamaya dikkat ettiklerinden dolayı personel eğitimlerine çok önem verirler. İşletmenizde çalışacak herkesin iş tanımlarına ve gereken eğitimlerine destek olan sistemler sayesinde büyük bir zincire dahil olsanız da hizmet kalitesinde standartı yakalarsınız.

Potansiyel

Bayilik almak yerine aynı fikri kendiniz kurmaya çalıştığınızda hedefinize ulaşamama riskiniz vardır. Mevcut potansiyeli başarılı bir şekilde değerlendirmek için bayilik sisteminin gücünden yararlanabilirsiniz. Hazır sistemlerin işleyen bir yapılarının olması, müşterilerinin olması ve bu sistemlerde pazarlama çalışmalarının yürütülüyor olması gibi etmenler bayilik sistemlerine giriş yapanlar için potansiyel başarı sunarlar.

Pazarlama Gücünüz Olsun

Bayilik sistemleri pazarlama açısından en verimli sistemler arasında yer alır. Bu sistemlerde yer alan her birim bir pazarlama hamlesi yaptığında diğer tüm birimler bu durumdan faydalanabilir. Franchise aldığınız zaman sistemde yer alan her bayi sizin gücünüzün artma nedenidir.

 

The Studio Flex Bebek butik spor salonu ile hizmet verirken bir yandan elinde olan kaliteli hizmet fikrinin yaygınlaşması için franchise seçenekleri de sunuyor. Girişimciler ve yatırımcılar için farklı ve trend bir iş fikri olan butik spor salonu konsepti doğru eğitimler ve ekipmanlar ile kısa sürede hayata geçiyor.

 

 

 

 

 

 

flexadminFranchise Almak İçin 5 Neden

YORUMUNU KALDIRIN